Projektowanie stron internetowych

Web Design to nasza pasja i sposób wykazania naszej kreatywności.

Tworzenie stron www

Projektowanie i tworzenie stron internetowych w ciągu ostatniej dekady przeszło dużą ewolucje. Strony internetowe nie są już ograniczone do komputerów stacjonarnych i laptopów. Użytkownicy mają teraz możliwość uzyskania dostępu do Internetu w dowolnym miejscu i za pomocą różnych urządzeń, takich jak smartfony lub tablety. Oznacza to, że niezależnie od sposobu wyświetlania klient od pierwszej chwili ma otrzymać informację przedstawioną w ciekawy sposób.

Od pierwszego spotkania wiedziałem, że pracuję z profesjonalistami. Wykonano projekt, odbyła się burza mózgów, po dyskusji wybrano najlepsze możliwe rozwiązanie. Z mojego doświadczenia wynika, że zespół działa bardzo kreatywnie, są otwarci na propozycje i uwzględniając wskazówki klientów."
Tomek

Formularz kontaktowy

Planowanie i projektowanie www

Proces planowania rozpoczyna się kiedy nasz zespół otrzymuje informacje o projekcie. Specjaliści na podstawie doświadczenia i specyfikacji przedstawionej przez klienta tworzą pierwsze wersje i kierują szkice do dalszych konsultacji. Projektowanie strony polega na zrozumieniu potrzeb i oczekiwań biznesu oraz dążenie do realizacji celów które ma spełniać nowa witryna.

Wygląd i użyteczność

Dobry projekt strony internetowej to taki, który przy zastosowaniu atrakcyjnej szaty graficznej umożliwia intuicyjnie zachowanie użytkownika i wyraźnie przekazuje określoną wiadomość. Na każdym etapie powstawania projektu współpracujemy, aby stworzyć rozwiązania, które nie tylko odzwierciedlają filozofię marki, ale również gwarantują, że klienci wykonają odpowiednie działania, które wpisują się w ustalone cele.

Tworzenie systemu strony

Na etapie programowania projekt ożywa i przyjmuje ustalony wygląd. Specjaliści realizują projekt mając na uwadze cele użytkowników. W codziennej pracy bazujemy na oprogramowaniu dla witryn tradycyjnych jak i e-commerce różnych popularnych platform, takich jak WordPress, Joomla, Shoper‎, PrestaShop i innych.

Testowanie i uruchomienie

Rozumiemy jak ważna jest sprawnie działająca witryna bez błędów, literówek lub innych rzeczy, które mogą zniechęcić użytkownika. Cały zespół zajmujący się tworzeniem stron internetowych spędza godziny aby upewnić się, że nie ma absolutnie żadnych błędów przed finalnym uruchomieniem witryny.

Opinie klientów

Przed ostatecznym wdrożeniem strony on line zbierane są opinie od wszystkich członków zespołu i czekamy na zgodę klienta. Chcemy mieć pewność, że to, co było na początku planowane jest w 100% spełnione i wykonane dokładnie według projektu, potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy.

Uruchomienie strony www

Jest to najbardziej emocjonujący etap w procesie rozwoju strony internetowej, ponieważ można zobaczyć jak funkcjonuje ona na żywo. Po uruchomieniu zapewniamy wsparcie przy wystąpienia komplikacji. Gdy strona jest gotowa w 100% nasz zespół przeprowadzi szkolenie z jej obsługi aby można osobiście dodawać nowe treści, modyfikować i aktualizować witrynę.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania, lub jesteś zainteresowany naszymi usługami